Opis
Hotel Summer Dream
Smešten u Sarandi. Raspolaže sa 20 hotelskih soba. Wi Fi internet veza dostupna je u celom objektu. Recepcija je otvorena tokom celog dana. Dostupni su dečji krevetci na upit na licu mesta. Kućni ljubimci su dozvoljeni na upit na licu mesta. Gostima hotela Summer Dream na raspolaganju su usluge parkinga. Neke od usluga su dostupne uz doplatu na licu mesta.
Sobe:
- Ukupan broj soba – 20
- Broj nivoa (glavna zgrada) – 5
- Dvokrevetne sobe – 8
- Studio – 5
- Trokrevetne sobe – 5
- Četverokrevetne sobe – 2
- Время сдачи – 06:00 – 11:00
Opremljenost sobe (Standardna soba):
- Broj spavaćih soba – 1
- Kupatilo za invalide
- Wi FI internet
- Invalidska kolica
- Dodatni ležaj na zahtev uz doplatu na licu mesta
- Dečji krevetac na zahtev na licu mesta.
Noćenje sa doručkom (BED AND BREAKFAST)
Doručak švedski sto – samoposluživanje, izbor više jela.
Doručak – 08:00 – 10:00
U hotelima koji uslugu ishrane pružaju po principu švedskog stola-samoposluživanje, izbor više jela, hotelsko pravilo je da se usled nedovoljnog broja gostiju ili drugih faktora, u nekim periodima, bilo u sezoni bilo van sezone, servira meni umesto švedskog stola, što ne utiče na kvalitet pružene usluge.
! Hotel zadržava pravo promene programa bez prethodne najave.
Na jugu Albanije nalazi se Saranda, omanje turističko mesto sa 30 000 stanovnika. Grad se nalazi prekoputa severoistočnog dela ostrva Krfa i od grčke granice udaljen je 26 kilometara. Smešten je u zalivu oblika potkovice, između planine i Jonskog mora, u oblasti Valona. Mesto ima preko 300 sunčanih dana godišnje i mediteransku klimu.
Saranda (alb. Sarandë, grč. Άγιοι Σαράντα) grad je u južnoj Albaniji u oblasti Valona smešten na obalama Jonskog mora. Saranda predstavlja jedan od najvažnijih turističkih centara u zemlji. U gradu živi značajan broj pripadnika grčke nacionalne manjine. Po podacima iz 2011. godine u gradu je živelo 20.227 stanovnika. Preko puta grada nalazi se grčko ostrvo Krf a pored grada, u more utiče reka Bistrica.
Savremeni naziv grada potiče od vizantijskog manastira Agi-Saranda (grč. Άγιοι Σαράντα) u čast Četrdeset mučenika Sevastijskih, u antičko doba grad se zvao Onhesmeo (Ογχησμος). Naziv potiče od jednog od ilirskih plemena. 28. novembra 1912. godine, nedaleko, u Valoni, proglašena je nezavisnost Albanije, ali su u stvari od tog vremena do 1920. godine teritoriju zemlje periodično zauzimaju italijanske, srpske i grčke trupe.
Kada je grad zauzela italijanska vojska 1939. godine, osvajači su ga preimenovali u Porto Eda u čast najstarije ćerke Benita Musolinija, Ede. Ali Grci, koji su od davnina ovaj region – Severni Epir smatrali delom Velike Grčke, prilično brzo su odatle 1940. godine, iako ne zadugo, proterali Italijane. „Sile osovine“: Nemačka, Italija i Bugarska su 1941. započeli okupaciju Grčke. Italijani su kapitulirali 1943. godine i njihove trupe su napustile Albaniju, 1944. godine nemački osvajači su proterani iz zemlje, a po završetku Drugog svetskog rata Saranda postaje centar istoimenog okruga prefekture Valona u Albaniji.
Način plaćanja
U dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS: